2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – Dolní Cerekev
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace pěti FVE o celkovém výkonu min. 148,5 kWp s akumulací do bateriového systému o celkové využitelné kapacitě min. 110,1 kWh včetně dodání a instalace systému energetického managementu dle technické specifikace, která je přílohou č. 3 výzvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 31440000 Batterien, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Komunální FVE – Dolní Cerekev
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten, 31440000 Batterien