See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Geïntegreerd platform voor simultane uitvoering van chemische en immunologische analyses
Beschreibung: Het ITG wenst een reagentia-contract af te sluiten voor immunologische en klinische chemie bepalingen, inclusief levering van één geïntegreerd platform met een onderhoudscontract voor de simultane uitvoering van vermelde bepalingen. De opdracht bestaat uit twee vaste gedeeltes (geen percelen): - Gedeelte 1: Levering, installatie en onderhoud van het platform; - Gedeelte 2: Levering van reagentia en verbruiksgoederen noodzakelijk voor de werking van het toestel en het uitvoeren van de analyses (reagentia-contract).
Interne Kennung: 2025-AAN-7
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten, 38432000 Analysegeräte, 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-AAN-7 - 1
Interne Kennung: 1