See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp voor heraanleg van het Kerkplein en groene oevers van de Dommel
Beschreibung: Naar aanleiding van het “Riviercontract De Dommel” en “de ruimtelijke visie voor de Dommel in het kleinstedelijk gebied”, schrijven de gemeente Pelt en de VMM een ereloonstudie uit voor de herinrichting van het Kerkplein en de Dommeloevers.
Interne Kennung: OVHO24062
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Heraanleg Kerkplein en groene oevers van de Dommel
Interne Kennung: 1