See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych i terenu miasta w Ostrołęce
Beschreibung: Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych i terenu miasta w Ostrołęce
Interne Kennung: KPZ.271.1.2023
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: 1) odbiorze z nieruchomości niezamieszkałych i nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości zamieszkałe z terenu Miasta Ostrołęki, następujących odpadów komunalnych z podziałem na frakcje tj.: a) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych; b) odpadów komunalnych zbieranych selektywnie: papier, w tym tektura, odpady opakowaniowe z papieru i tektury; szkło, w tym odpady opakowaniowe ze szkła; metale i tworzywa sztuczne, w tym odpady opakowaniowe z metali, tworzyw sztucznych i wielomateriałowe; bioodpady; odpady stanowiące części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów zbierane odrębnie od innych bioodpadów stanowiących odpady komunalne („odpady zielone”); popiół z palenisk; 2) odbioru odpadów z nieruchomości niezamieszkałych i nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości zamieszkałe z terenu Miasta Ostrołęki w ramach świadczonej przez Miasto Ostrołęka usługi dodatkowej w zakresie odbioru odpadów komunalnych określonych w uchwale nr 435/XLV/2021 Rady Miasta Ostrołęki z dnia 27 maja 2021 r. w sprawie określenia rodzajów dodatkowych usług świadczonych przez Gminę Miasto Ostrołęka w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują mieszkańcy a powstają odpady komunalne i zagospodarowania tych odpadów, sposobu ich świadczenia oraz wysokości cen za te usługi (Dz. Urz. Woj. Maz. poz. 5077 z póź. zm.). 3) przeszkoleniu osób wyznaczonych przez Zamawiającego w zakresie obsługi oprogramowania, o którym mowa w § 4 ust. 1 pkt 12 ZAŁĄCZNIKA NR 2 do SWZ – projektowane postanowienia umowy, 4) przekazywaniu odebranych odpadów komunalnych z terenu Miasta Ostrołęki z nieruchomości niezamieszkałych - do instalacji komunalnej - Stacja Segregacji Odpadów Komunalnych Miasta Ostrołęki i gmin powiatu ostrołęckiego, ul. Komunalna 8, 07-401 Ostrołęka, 5) opróżnianiu koszy ulicznych zlokalizowanych na terenie miasta Ostrołęki w tym zlokalizowanych na przystankach MZK - powstałe odpady będą dostarczane do instalacji komunalnej - Stacja Segregacji Odpadów Komunalnych Miasta Ostrołęki i gmin powiatu ostrołęckiego, ul. Komunalna 8, 6) prowadzeniu dokumentacji związanej z działalnością objętą przedmiotem zamówienia, 7) wykonywaniu pozostałych obowiązków określonych w umowie i SWZ. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje wszystkie nieruchomości niezamieszkałe i nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości zamieszkałe z terenu Miasta Ostrołęki znajdujące się w systemie gospodarki odpadami komunalnymi Miasta Ostrołęki.