142461-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Software-Unterstützung – Zajištění užívání forenzních nástrojů na rok 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění užívání forenzních nástrojů na rok 2026-2027
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy na prodloužení období užívání technické podpory forenzního software a hardware u výrobce nebo subskripce (předplatné licence) forenzních software nástrojů.
Interne KennungKRPT-45233/ČJ-2026-0700VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
LosLOT-0008
TitelČást 8: X-Ways
Interne Kennung008
LosLOT-0007
TitelČást 7: Oxygen
Interne Kennung007
LosLOT-0003
TitelČást 3: UFED Inseyets
Interne Kennung003
LosLOT-0001
TitelČást 1: MOBILedit
Interne Kennung001
LosLOT-0009
TitelČást 9: FTK
Interne Kennung009
LosLOT-0006
TitelČást 6: Belkasoft
Interne Kennung006
LosLOT-0010
TitelČást 10: EnCase
Interne Kennung010
LosLOT-0002
TitelČást 2: Digital Collector
Interne Kennung002
LosLOT-0012
TitelČást 12: Amped FIVE
Interne Kennung012
LosLOT-0004
TitelČást 4: Cellebrite Inspector
Interne Kennung004
LosLOT-0011
TitelČást 11: Aid4Mail
Interne Kennung011
LosLOT-0005
TitelČást 5: Magnet AXIOM
Interne Kennung005