142545-2026 - Ergebnis
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie całodobowej ochrony osób i mienia w systemie zmianowym realizowanym przez specjalistyczne uzbrojone formacje obronne (SUFO) na rok 2026 dla 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim, 8. Batalionu radiotechnicznego -kompleks wojskowy 5429 Lasowice Wielkie, Regionalnego Centrum Informatyki – Punkt Obserwacyjny i Łączności nr 30 Skowronki.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowane w formie: bezpośredniej stałej ochrony fizycznej, stałego dozoru sygnałów przesyłania gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych określone w szczegółowych opisach przedmiotu zamówienia oraz w projektach umów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część I zamówienia: SUFO Malbork Część II zamówienia: SUFO Pruszcz Gdański Część III zamówienia: SUFO Lasowice Wielkie Część IV zamówienia: SUFO PO 30 Skowronki
Vorherige Bekanntmachung411198-2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75221000 Militärische Verteidigung
5. Los
LosLOT-0004
TitelCzęść IV zamówienia: SUFO PO 30 Skowronki
BeschreibungCzęść IV zamówienia: SUFO PO 30 Skowronki Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz RCI Gdynia K-4045 POiŁ-30 Skowronki 82-110 Kąty Rybackie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5 D do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji