142594-2025 - Ergebnis
Tschechien – Traktoren – Komunální traktor s pohonem 4 x 4 s vybavením pro ZÚ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKomunální traktor s pohonem 4 x 4 s vybavením pro ZÚ
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 kusu komunálního traktoru s pohonem 4 x 4 s vybavením pro zimní údržbu komunikací (dále také jen Zboží). Součástí předmětu veřejné zakázky je provádění servisních prohlídek a mimozáručního servisu Zboží po dobu záruky za jakost.
Interne KennungVZ/2024/ONŘ/5
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst. 1 zákona možnost prodloužení termínu plnění uvedeného v odst. 4.1 kupní smlouvy (příloha A zadávacích podmínek) z důvodu nepředvídatelných okolností, resp. překážek vzniklých nezávisle na vůli dodavatele, které dodavateli brání ve splnění jeho povinnosti uvedené v odst. 4.1 kupní smlouvy, např. překážky vzniklé vlivem vládních nařízení v souvislosti s onemocněním COVID-19 nebo mezinárodních restrikcí uvalených na Ruskou federaci a Běloruskou republiku v souvislosti s válkou na Ukrajině. Zadavatel si vyhrazuje právo na prodloužení termínu v odst. 4.1 kupní smlouvy maximálně o dobu trvání těchto nepředvídatelných okolností, resp. překážek. Změna může být provedena pouze uzavřením písemného dodatku ke kupní smlouvě. Dodavatel je povinen bezodkladně informovat zadavatele o veškerých okolnostech, které mohou mít vliv na termín plnění uvedený v odst. 4.1 kupní smlouvy.