2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji i wsparcia producenta oprogramowania dla systemu wymiany plików BGK Drive wraz z świadczeniem usług serwisowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji i wsparcia producenta oprogramowania dla systemu wymiany plików BGK Drive wraz z świadczeniem usług serwisowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”), które stanowią załącznik nr 2 do SWZ i Opisie Przedmiotu Zamówienia (dalej: „OPZ”), który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: DZK/6/DI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001