2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sečení travních porostů v MSK oblast Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení sečení travních porostů v Moravskoslezském kraji oblast Ostrava, Frýdek-Místek, Karviná podél silnic I. tříd a dálnic II. třídy a pozemků v majetkové správě ŘSD, Správy Ostrava. Sečením se rozumí odstraňování travního porostu strojním nebo ručním sečením.
Interne Kennung: 16PU-005231
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001