See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO NIERUCHOMOŚCI CWPL „CePeLek” SP ZOZ
Beschreibung: 1. Sprzedaż energii elektrycznej odbywać się ma na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne ((Dz.U. z 2024 r. poz. 266, z późn. zm.) oraz z obowiązującymi rozporządzeniami do w/w ustawy. I ustawy z dnia 27 października 2022 r. o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku. Zamawiający złożył wymagane oświadczenie odbiorcy uprawnionego (na podstawie ustawy o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku - Dz.U. 2022 poz. 2243 i Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 listopada 2022 r. w sprawie wzoru oświadczenia odbiorcy uprawnionego). 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do wskazanych 2 nieruchomości Zamawiającego. 3. Przedmiot zamówienia: 1) ul. Koszykowa 78 w Warszawie – energia elektryczna dostarczana będzie w układzie trójfazowym, z mocą umowną 250 kW, układ pomiarowy – bez zmian (półpośredni), tg φ = 0,4, Nr licznika energii czynnej – 01269239 – Koszykowa; 2) ul. Żeromskiego 33 w Warszawie – energia elektryczna dostarczana będzie w układzie trójfazowym, z mocą umowną 42 kW, układ pomiarowy – bez zmian (półpośredni), tg φ = 0,4, Nr licznika energii czynnej – 01264666 – Żeromskiego; 4. Informacje na temat przewidywanego zużycia energii oraz grup taryfowych określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. 5. Ilości wskazane w formularzu asortymentowo-cenowym są wielkościami orientacyjnymi (określonymi z należytą starannością) przyjętymi w celu porównania ofert i wyboru najkorzystniejszej oferty. Wykonawcom, z którymi zostaną zawarte umowy nie przysługują roszczenia z tytułu niepełnego wykorzystania ilości określonych w formularzu asortymentowo-cenowych. 6. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany ilości dostarczonej energii w granicach wartości przedmiotu umowy zgodnie z postanowieniami projektu umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 7. Termin płatności określony został w projekcie umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 8. Wykonawca zobowiązany będzie realizować przedmiot zamówienia zgodnie z postanowieniami projektu umowy – załącznik nr 4 do SWZ. 9. Określenie przedmiotu zamówienia zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień: 1) 09310000-5 – elektryczność; 2) 65300000-6 – przesył energii elektrycznej i podobne usługi; 3) 65310000-9 – przesył energii elektrycznej. 10. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych w niniejszej SWZ stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych będzie skutkowało odrzuceniem oferty na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 Ustawy Pzp, jako niezgodnej z warunkami zamówienia. 11. Zamawiający nie wymaga i nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawców wizji lokalnej przed złożeniem oferty. 12. Zamawiający nie wymaga i nie przewiduje sprawdzenia przez Wykonawców dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 Ustawy Pzp 13. Termin wykonania zamówienia: 18 miesięcy, od dnia zawarcia umowy 14. Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia. 15. Rozwiązania równoważne (jeżeli dotyczy): 1) w przypadku odniesienia się przez Zamawiającego w opisie przedmiotu zamówienia do znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, o których mowa w przepisie art. 99 ust. 5 Ustawy Pzp, lub odniesienia się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w przepisie art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza, aby oferowane rozwiązanie spełniało inne wymagania, pod warunkiem zapewnienia spełnienia wszystkich cech, parametrów, wydajności i funkcjonalności, które zostały określone w SWZ (rozwiązania równoważne). Wobec tego należy przyjąć, że gdy w treści SWZ (w tym w treści załączników), znajdują się odwołania do takich rozwiązań, następuje po nich zwrot „lub równoważne”, zaś kryteria stosowane w celu oceny równoważności, Zamawiający wskazuje każdorazowo przy danym rozwiązaniu; 2) w przypadku, gdy opis przedmiotu zamówienia odnosi się do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w przepisie art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Ustawy Pzp, jeżeli Wykonawca powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, ma obowiązek udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 Ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 16. Zamawiający nie stawia wymagań w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób realizujących przedmiot zamówienia (dot. art. 95 i 96 ust. 2 pkt 2 Ustawy Pzp). 17. Zamawiający nie stawia wymagań związanych z zastosowaniem określonych środków zarządzania środowiskiem, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 1 Ustawy Pzp. 18. Informacje o przedmiotowych środkach dowodowych – zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 19. Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji.
Vorherige Bekanntmachung: 858462-2025
Interne Kennung: 35/CWPL/PN/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWĘ ENERGII ELEKTRYCZNEJ DO NIERUCHOMOŚCI CWPL „CePeLek” SP ZOZ nr sprawy: 35/CWPL/PND/2025
Beschreibung: ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne ((Dz.U. z 2024 r. poz. 266, z późn. zm.) oraz z obowiązującymi rozporządzeniami do w/w ustawy. I ustawy z dnia 27 października 2022 r. o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku. Zamawiający złożył wymagane oświadczenie odbiorcy uprawnionego (na podstawie ustawy o środkach nadzwyczajnych mających na celu ograniczenie wysokości cen energii elektrycznej oraz wsparciu niektórych odbiorców w 2023 roku - Dz.U. 2022 poz. 2243 i Rozporządzenia Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 10 listopada 2022 r. w sprawie wzoru oświadczenia odbiorcy uprawnionego). 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej do wskazanych 2 nieruchomości Zamawiającego. 3. Przedmiot zamówienia: 1) ul. Koszykowa 78 w Warszawie – energia elektryczna dostarczana będzie w układzie trójfazowym, z mocą umowną 250 kW, układ pomiarowy – bez zmian (półpośredni), tg φ = 0,4, Nr licznika energii czynnej – 01269239 – Koszykowa; 2) ul. Żeromskiego 33 w Warszawie – energia elektryczna dostarczana będzie w układzie trójfazowym, z mocą umowną 42 kW, układ pomiarowy – bez zmian (półpośredni), tg φ = 0,4, Nr licznika energii czynnej – 01264666 – Żeromskiego;