See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy papieru toaletowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy papieru toaletowego w ilości 4 624 666 rolek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 2 do umowy, której projekt stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 813621-2025
Interne Kennung: 41/25/KS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33761000 Toilettenpapier
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 4 624 666 Stück