142659-2026 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa w podziale na 17 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa w podziale na 17 części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa w podziale na 17 części
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1
BeschreibungPAKIET nr 1 - linie SN Pruszków
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2
BeschreibungPAKIET nr 2 - linie SN Pruszków
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3
BeschreibungPAKIET nr 3 - linie SN Pruszków
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4
BeschreibungPAKIET nr 4 - linie SN Pruszków
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5
BeschreibungPAKIET nr 5 - linie SN Jeziorna
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6
BeschreibungPAKIET nr 6 - linie SN Jeziorna
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7
BeschreibungPAKIET nr 7 - linie SN Jeziorna
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8
BeschreibungPAKIET nr 8 - linie SN Legionowo
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9
BeschreibungPAKIET nr 9 - linie SN Legionowo
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10
BeschreibungPAKIET nr 10 - linie SN Legionowo
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11
BeschreibungPAKIET nr 11 - linie SN Mińsk Mazowiecki
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12
BeschreibungPAKIET nr 12 - linie SN Siedlce
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13
BeschreibungPAKIET nr 13 - linie SN Siedlce
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14
BeschreibungPAKIET nr 14 - linie SN Siedlce
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15
BeschreibungPAKIET nr 15 - linie SN Siedlce
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16
BeschreibungPAKIET nr 16 - linie SN Ostrołęka
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17
BeschreibungPAKIET nr 17 - linie SN Ostrołęka