142663-2026 - Ergebnis
Niederlande – Lehrmittel – EA Onderwijs Leermiddelen Pakket voor Stichting SAAM*
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEA Onderwijs Leermiddelen Pakket voor Stichting SAAM*
BeschreibungDeze aanbesteding betreft de levering van onderwijsleermiddelen en aanverwante producten voor Stichting SAAM* scholen, een stichting voor primair onderwijs met locaties in Oss en omgeving. De opdracht omvat het afsluiten van een raamovereenkomst voor drie jaar met de mogelijkheid tot verlenging met driemaal één jaar, voor de levering van methoden, leerpakketten, educatieve software, verbruiksmaterialen en kantoorartikelen. Het doel is het realiseren van een efficiënt, duurzaam en kosteneffectief inkoopproces, met scherpe prijzen, leverbetrouwbaarheid en goede service richting scholen. De raamovereenkomst betreft de levering van onderwijsleermiddelen, educatieve software, verbruiksmaterialen en kantoorartikelen voor basisscholen van Stichting SAAM* scholen in Oss en omgeving. De overeenkomst heeft een looptijd van drie (3) jaar met de mogelijkheid tot driemaal verlenging met één (1) jaar. De totale afname gedurende de looptijd is afhankelijk van het aantal leerlingen en de behoefte van de afzonderlijke scholen. Er wordt geen afnameverplichting gegarandeerd.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192000 Bürobedarf
5. Los
LosLOT-0000
TitelEA Onderwijsleermiddelen SAAM*
BeschreibungDit perceel omvat de totale levering van onderwijsleermiddelen, verbruiksmaterialen en kantoorartikelen voor Stichting SAAM* scholen, conform de bijgevoegde raamovereenkomst en bijlagen.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenSAAM* scholen behouden zich het recht voor om, gedurende de looptijd van de overeenkomst, aanvullende producten of diensten bij de gecontracteerde leverancier af te nemen, mits deze binnen de aard en scope van de opdracht vallen. Het betreft met name uitbreidingen in het assortiment onderwijsleermiddelen, verbruiksmaterialen of educatieve software die passen binnen de raamovereenkomst. Deze optionele aankopen zijn niet verplicht en vinden uitsluitend plaats indien dit in het belang is van de deelnemende scholen.