See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa elementów 4-kanałowej linii transferowej oraz łączników modułów zasilających z kriostatem magnesu dla Gałęzi P, M H i G Lokalnego Systemu Kriogenicznego akceleratora Super-FRS infrastruktury FAIR - zadania.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa elementów 4-kanałowej linii transferowej oraz łączników modułów zasilających z kriostatem magnesu dla Gałęzi P, M H i G Lokalnego Systemu Kriogenicznego akceleratora Super-FRS infrastruktury FAIR – dwa zadania podstawowe: zadanie podstawowe nr 1 – 6 łączników modułów zasilających z kriostatem magnesu, 6 elementów 4-kanałowej linii transferowej oraz wymagane podpory stałe lub tymczasowe zadanie podstawowe nr 2 – 6 łączników modułów zasilających z kriostatem magnesu, 6 elementów 4-kanałowej linii transferowej oraz wymagane podpory stałe lub tymczasowe dla akceleratora Super-FRS infrastruktury FAIR 2. Kompleks akceleratorów FAIR (Facility for Antiproton and Ion Research) budowany jest obecnie w Darmstadt w Niemczech przez międzynarodową organizację FAIR GmbH, której polskim udziałowcem jest Uniwersytet Jagielloński. Jednym z zadań koordynowanych oraz realizowanych przez Politechnikę Wrocławską w ramach wkładu polskiego do budowy FAIR jest dostawa elementów 4-kanałowej linii transferowej oraz łączników modułów zasilających z kriostatem magnesu dla Gałęzi P, M, H i G Lokalnego Systemu Kriogenicznego akceleratora Super-FRS infrastruktury FAIR.
Vorherige Bekanntmachung: 246983-2024
Interne Kennung: SZP/242-55/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42531000 Teile von Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: zadanie podstawowe nr 1 – 6 łączników modułów zasilających z kriostatem magnesu, 6 elementów 4-kanałowej linii transferowej oraz wymagane podpory stałe lub tymczasowe
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiającemu przysługuje prawo opcji polegające na zwiększeniu ilości zamawianego Sprzętu, na warunkach określonych we wzorze Umowy (załącznik nr 2 do SWZ), w poniżej opisanych okolicznościach. 1.1. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w okresie do 17 miesięcy od daty podpisania umowy. 1.2. Jako podstawę rozliczania realizacji przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji przyjmuje się ceny poszczególnych opcji podane przez Wykonawcę w formularzu ofertowym. Rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą prowadzone będą w PLN.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: zadanie podstawowe nr 2 – 6 łączników modułów zasilających z kriostatem magnesu, 6 elementów 4-kanałowej linii transferowej oraz wymagane podpory stałe lub tymczasowe
Interne Kennung: zadanie nr 2