2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění majetku města Bruntál
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pojištění majetku města Bruntál v souladu s technickou částí zadávací dokumentace, kterou tvoří přílohy č. 1 - 5 zadávací dokumentace. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na části takto: - část 1 - Pojištění majetku a odpovědnosti za újmu 1. Živelní pojištění 2. Pojištění pro případ odcizení věcí krádeží, vloupáním, loupeží a vandalimus 3. Pojištění skel 4. Pojištění elektronických zařízení 5. Pojištění odpovědnosti za újmu 6. Pojištění lesního porostu 7. Pojištění „Lipové aleje na Uhlířském vrchu“ 8. Společná ujednání 9. Doplňující ujednání 10. Škodní průběh - část 2 - Pojištění motorových vozidel 1. Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (POV) 2. Havarijní pojištění vozidel (HAV) 3. Doplňkové pojištění motorových vozidel Dodavatel může podat nabídku na jednu z částí nebo na obě části veřejné zakázky. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 1 - Pojištění majetku a odpovědnosti za újmu
Beschreibung: 1. Živelní pojištění 2. Pojištění pro případ odcizení věcí krádeží, vloupáním, loupeží a vandalimus 3. Pojištění skel 4. Pojištění elektronických zařízení 5. Pojištění odpovědnosti za újmu 6. Pojištění lesního porostu 7. Pojištění „Lipové aleje na Uhlířském vrchu“ 8. Společná ujednání 9. Doplňující ujednání 10. Škodní průběh
Interne Kennung: VZ1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66510000 Versicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: blíže viz bod 9. 2. zadávací dokumentace a příloha č. 1 zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: část 2 - Pojištění motorových vozidel
Beschreibung: 1. Pojištění odpovědnosti za újmu způsobenou provozem vozidla (POV) 2. Havarijní pojištění vozidel (HAV) 3. Doplňkové pojištění motorových vozidel
Interne Kennung: VZ2