See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszywa łamanego w 2024 roku.
Beschreibung: Zamówienie polega na sukcesywnej sprzedaży kruszywa łananego w ilości całkowitej około 36500 ton/rok. Transport samochodowy własny Zamawiającego. UWAGA Miejsce odbioru – załadunku na samochody Zamawiającego nie może być oddalone o więcej niż 50 km od siedziby Zamawiającego, licząc odległość drogami, na których nie ma ograniczeń ruchu pojazdów ze względu na masę.
Vorherige Bekanntmachung: 121105-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kruszywo dolomitowe łamane 1
Beschreibung: KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI: - 0-4 mm - 2-8 mm - 8-11 mm - 8-16 mm - 16-22 mm zgodnie z formularzem ofertowym. Ilość orientacyjna w okresie umowy: 14 000 ton. Transport własny zamawiającego. Kruszywa przeznaczone będą do produkcji mas bitumicznych i muszą spełniać wymagania według normy PN-EN 13043.
Interne Kennung: Część Nr 1
Menge: 14 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Kruszywo dolomitowe łamane 2
Beschreibung: KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI: - 0-31,5 mm - 0-63 mm - 4-31,5 mm - 31,5-63 mm zgodnie z formularzem ofertowym. Ilość orientacyjna w okresie umowy: 22 500 ton. Transport własny zamawiającego. Kruszywa muszą spełniać wymagania według normy PN-EN 13242
Interne Kennung: Część Nr 2
Menge: 22 500 Tonnen