See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa specjalistycznego sprzętu i zestawów modułowych służących udzielaniu pierwszej pomocy
Beschreibung: Dostawa 35 zestawów sprzętu specjalistycznego (zestaw stanowi: defibrylator AED + zestaw modułowy do udzielania pierwszej pomocy) oraz dostawa 3000 specjalistycznych zestawów modułowych służących udzielaniu pierwszej pomocy (1740 zestawów w 2025 r. i 1260 zestawów w 2026 r.).
Interne Kennung: ZOSPRP/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 39162200 Lehrmittel und -geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa 35 zestawów sprzętu specjalistycznego do udzielania pierwszej pomocy
Beschreibung: Dostawa 35 zestawów sprzętu specjalistycznego (zestaw stanowi: defibrylator AED + zestaw modułowy do udzielania pierwszej pomocy)
Interne Kennung: ZOSPRP/3/2025 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa 3000 specjalistycznych zestawów modułowych służących udzielaniu pierwszej pomocy
Beschreibung: Dostawa 3000 specjalistycznych zestawów modułowych służących udzielaniu pierwszej pomocy (1740 zestawów w 2025 r. i 1260 zestawów w 2026 r.).
Interne Kennung: ZOSPRP/3/2025 - część 2