14289-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – ZP/CZD/169/25 Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania zarządzania badaniami klinicznymi (o nazwie własnej SZBAK) oraz oprogramowania e-CRF (o nazwie własnej Multi e-CRF) firmy Transition Technologies Science).
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZP/CZD/169/25 Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania zarządzania badaniami klinicznymi (o nazwie własnej SZBAK) oraz oprogramowania e-CRF (o nazwie własnej Multi e-CRF) firmy Transition Technologies Science).
Beschreibung1. Przedmiotem Zamówienia jest Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania zarządzania badaniami klinicznymi (o nazwie własnej SZBAK) oraz oprogramowania e-CRF (o nazwie własnej Multi e-CRF) firmy Transition Technologies Science). Szczegółowy OPZ znajduje się w oddzielnym pliku . pdf o nazwie 169-25 OPZ zał. 1 do swz opubl. _________ Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych Powody niedokonania podziału na części: Zamówienie obejmuje kompleksową dostawę gotowego oprogramowania oraz jego adaptację/ integrację z obecnym w IPCZD oprogramowaniem do zarządzania badaniami klinicznymi (wdrożenie) wraz z gwarancją i nie jest możliwy podział na mniejsze części. _________
Interne KennungZP/CZD/169/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0001
TitelRozbudowa posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania zarządzania badaniami klinicznymi (o nazwie własnej SZBAK) oraz oprogramowania e-CRF (o nazwie własnej Multi e-CRF) firmy Transition Technologies Science).
BeschreibungPrzedmiotem Zamówienia jest Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego oprogramowania zarządzania badaniami klinicznymi (o nazwie własnej SZBAK) oraz oprogramowania e-CRF (o nazwie własnej Multi e-CRF) firmy Transition Technologies Science). Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i Projektowane postanowienia umowy stanowią załączniki nr 1 i 2 do swz oraz Formularz cenowy zał. 5 do swz. Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie przedmiotowego środka dowodowego wymaganego w Rozdziale XV. pkt 1.4. 1. i 1.4.2.swz lub pkt 2.1.4. niniejszego ogłoszenia - Informacje ogólne. UWAGA! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w trybie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp – brak lub niekompletność przedmiotowych środków dowodowych wraz z ofertą skutkuje odrzuceniem oferty.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software