See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów leczniczych i materiałów medycznych do Aresztu Śledczego w Opolu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia będą dostawy produktów farmaceutycznych i materiałów medycznych do Apteki Zakładowej - Okręgowej Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Opolu zwanej dalej "apteką", określonych w tabeli w załączniku nr 3 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Dostawa produktów farmaceutycznych i materiałów medycznych do Apteki Zakładowej - Okręgowej Ambulatorium z Izbą Chorych Aresztu Śledczego w Opolu
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel