2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Unowocześnienie OSP Imielno (nowy średni samochód ratowniczo-pożarniczy oraz wyposażenie) szansą na zwiększenie potencjału jednostki KSRG”
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest unowocześnienie OSP Imielno (nowy średni samochód ratowniczo-pożarniczy oraz wyposażenie) szansą na zwiększenie potencjału jednostki KSRG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2.Przedmiot umowy jest współfinansowany z następujących środków: 1) Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 2.5 „Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym” Priorytet 2. „Fundusze Europejskie dla środowiska” Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027
Interne Kennung: PKZ.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest unowocześnienie OSP Imielno (nowy średni samochód ratowniczo-pożarniczy oraz wyposażenie) szansą na zwiększenie potencjału jednostki KSRG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2.Przedmiot umowy jest współfinansowany z następujących środków: 1) Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 2.5 „Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym” Priorytet 2. „Fundusze Europejskie dla środowiska” Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027