2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mladá Boleslav – FVE I. etapa
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace 3 fotovoltaických elektráren (dále také jako „FVE“) o celkovém výkonu 234,78 kWp včetně jejich napojení na stávající elektroinstalaci objektů, zapojení do rozvodné soustavy a zajištění provozního servisu, včetně garance dodávky náhradních dílů. Fotovoltaické elektrárny budou umístěny na střeše objektů: - 6.ZŠ Jilemnického, Jilemnického 1152, 293 01 Mladá Boleslav, p.č. 3737, k.ú. Mladá Boleslav, - Městský bazén Mladá Boleslav, Na Celně 1456, 293 01 Mladá Boleslav, p.č. 7435, k.ú. Mladá Boleslav, - ZŠ Masarykova, Bakovská 7, Debř, 293 01 Mladá Boleslav, p.č. 80/1, k.ú. Debř. Zastavěná plocha FVE na budově 6.ZŠ Jilemnického, Mladá Boleslav činí cca 880 m2 plochy střech. FVE tvoří jednu samostatnou funkční jednotku o instalovaném výkonu 99,19 kWp. Zastavěná plocha FVE na budově Městského bazénu Mladá Boleslav činí cca 700 m2 plochy střech. FVE tvoří jednu samostatnou funkční jednotku o instalovaném výkonu 99,19 kWp. Zastavěná plocha FVE na budově ZŠ Masarykova, Debř činí cca 200 m2 plochy střech a cca 35 m2 plochy svislé stěny budovy. FVE tvoří jednu samostatnou funkční jednotku o instalovaném výkonu 36,40 kWp.
Interne Kennung: EBO001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51110000 Installation von elektrischen Einrichtungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen