See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju napędowego do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego spółka z o.o.o w Inowrocławiu
Beschreibung: 1. Sukcesywne dostarczanie oleju napędowego (gat.B,D,F) wielosezonowego (spełniającego wymogi obowiązującej normy: (PN-EN 590:2022-08) w ilości do 700 000 l (słownie: siedemset tysięcy litrów), przy czym ilość minimalna oleju napędowego dostarczonego Zamawiającemu wynosić będzie 350 000 l ( słownie trzysta pięćdziesiąt tysięcy litrów), w okresie od dnia 1 marca 2025 roku do dnia 28 lutego 2026 roku wg wspólnego słownika zamówień nr 09134220-5 do Spółki Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o. o. w Inowrocławiu (Zamawiającego). Dostawy miesięczne oleju napędowego do stacji paliw Zamawiającego wynosić będą do 58 000 l (słownie: pięćdziesiąt osiem tysięcy litrów). Średnia wielkość jednorazowej dostawy dostarczonej do magazynu Zamawiającego wynosić będzie do 20 000 l (słownie: dwadzieścia tysięcy litrów), a minimalna jednorazowa dostawa dostarczona do stacji paliw Zamawiającego wynosić będzie nie mniej niż 16 000 l ( słownie szesnaście tysięcy litrów). 2. Dostawy będą realizowane w zależności od potrzeb do stacji paliw Spółki Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o. o. w Inowrocławiu, położonej w Inowrocławiu przy ul. Ks. P. Wawrzyniaka 33, w godzinach od 7.00 do 13.30 w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Zamawiający zastrzega możliwość odmowy przyjęcia dostawy z zamówienia cząstkowego poza godzinami określonymi w zdaniu poprzedzającym. Dostawy będą realizowane w dni robocze tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w rozumieniu art. 1 ust. 1 ustawy z dnia 18 stycznia 1951 roku o dniach wolnych od pracy (t.j. z dnia 2 listopada 2021 roku , Dz. U 2020, poz 1920). Zamawiający będzie składał zamówienia w godzinach od 7.00 do 14.00 3. Wykonawca dostarczy przy każdej dostawie świadectwo jakości oleju napędowego wystawione przez akredytowane laboratorium. 4. Autocysterny wyposażone w przepływomierze analogowe muszą być zaplombowane (autocysterny wyposażone w przepływomierze elektroniczne nie muszą być zaplombowane.). Zaplombowanie skrzyni załadunkowo- rozładunkowej, w której umieszczone są zawory wlewowe i spustowe, będzie wystarczające na spełnienie wymogu . 5. Odbioru (przyjęcia) dostawy wg zasad i warunków określonych w umowie dokonują upoważnieni przedstawiciele Zamawiającego i Wykonawcy, którzy z czynności sporządzają protokół dostawy wg wzoru zgodnego z załącznikiem nr 3 do wzoru umowy. Zamawiający zastrzega sobie możliwość pobrania próbki oleju napędowego z każdej dostawy, przed zlaniem oleju napędowego do zbiorników Zamawiającego w celu dokonania analizy dostarczonego paliwa w niezależnym akredytowanym laboratorium posiadającym uprawnienia do dokonywania takich analiz. Próbki paliwa będą pobierane oraz przechowywane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 1 września 2009 r. w sprawie sposobu pobierania próbek paliw ciekłych i biopaliw ciekłych ( t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1035) oraz polska normą PN-EN ISO 3170. 6. Podstawą wystawienia faktury VAT będą ilości oleju napędowego zgodne z protokołem dostawy, przy czym pomiar paliwa odbywał się będzie za pomocą legalizowanego urządzenia firmy VEEDER-ROOT typu 846361-314 zamontowanego w zbiornikach Zamawiającego, oznaczonych numerem 2 i 4. Ilość nie będzie kompensowana do temperatury referencyjnej 15º C. W przypadku obligatoryjnego wprowadzenia powszechnego obowiązku kompensowania objętości do temperatury 15ºC Zamawiający będzie realizować ten obowiązek z mocy prawa przy czym Zamawiający i Wykonawca wprowadzą do umowy stosowne zmiany w tym zakresie. 7. Zamawiający nie przewiduje składania ofert częściowych oraz wariantowych.
Vorherige Bekanntmachung: 771771-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy oleju napędowego do Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Inowrocławiu
Menge: 700 000 Liter