2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach w podziale na części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla dzieci w stołówce w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach, ul. Wspólna 42 zgodnie z podziałem na części
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków w stołówce w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach, ul. Wspólna 42 zgodnie z podziałem na części
Menge: 1