14317-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Informationssysteme und Server – Zajištění konektivity Střední školy lodní dopravy a technických řemesel v Děčíně
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění konektivity Střední školy lodní dopravy a technických řemesel v Děčíně
Beschreibung: Předmětem plnění je: • zvýšení bezpečnosti a související modernizace IT infrastruktury školy, • pořízení IT vybavení a koncových prvků. Veřejná zakázka je rozdělena podle § 35 a § 101 zákona na 2 části: 1. část: Realizace konektivity 2. část: Pořízení IT vybavení a koncových prvků
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizace konektivity
Beschreibung: Implementací projektu dojde ke zvýšení bezpečnosti a související modernizace IT infrastruktury školy naplněním Standardu konektivity škol (dále jen Standard konektivity) a rozšíření funkčnosti ICT prostředí Zadavatele. Je požadováno řešení zachovávající a rozvíjející současné softwarové platformy Microsoft pro zachování kompatibility se stávajícími systémy a výukovými a provozními aplikacemi. Přechod na jinou platformu by způsobil uživatelské a provozní potíže.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Pořízení IT vybavení a koncových prvků
Beschreibung: Pořízení IT vybavení a koncových prvků
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör