2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bewindvoeringsapplicatie
Beschreibung: Vanuit bewindvoering bestaat de behoefte aan een applicatie die zowel de medewerkers als de klanten integraal en proces/zaak-gestuurd optimaal ondersteund. Daarbij is ook de behoefte om de zelfredzaamheid en eigen kracht van de klanten te bevorderen middels digitale mogelijkheden als inloggen via DigiD en klantportalen waar men zelf inzicht heeft en bepaalde zaken zelf kan uitvoeren. De omvang van de opdracht is een goed werkende applicatie waarin op moment van gunning ongeveer 20 medewerkers werken en 550 bewind dossiers worden verwerkt. Er wordt een groei verwacht naar 30 medewerkers en 850 dossiers in 2028. Ook dit dient in de nieuwe applicatie zonder problemen mogelijk te moeten zijn.
Interne Kennung: P-1273
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48219300 Verwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85321000 Verwaltungsdienste im Sozialwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie hoofdopdracht Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging