2. Verfahren
Verfahren
Titel: 240091GHG Rioolreiniging en inspectie gemeente Hardinxveld-Giessendam
Beschreibung: Het werk bestaat uit rioolreiniging en -inspectie binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Hardinxveld-Giessendam en de werkzaamheden zijn in hoofdzaak beschreven in het bijgevoegde programma van eisen onder bijlage F, inclusief bijlagen. Zie programma van eisen en bijgevoegde inschrijvingsstaat
Interne Kennung: 240091GHG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare aanbestedingsprocedure conform Aanbestedingswet 2012 en het Aanbestedingsreglement Werken 2016, hoofdstuk 2 "openbare procedure".
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90491000 Überprüfung von Abwasserkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het werk bestaat uit rioolreiniging en -inspectie binnen de gemeentegrenzen van de gemeente Hardinxveld-Giessendam en de werkzaamheden zijn in hoofdzaak beschreven in het bijgevoegde programma van eisen onder bijlage F, inclusief bijlagen. Zie programma van eisen en inschrijvingsstaat
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nvt.