2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky balíčků školních pomůcek 2025 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky balíčků školních pomůcek partnerským organizacím projektu OPZ+ „Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám III“ včetně jejich vyložení na určená místa plnění. Přesná specifikace jednotlivých druhů školních pomůcek obsažených v balíčcích je uvedena v příloze č. B1 zadávací dokumentace. Podmínky pro dodávky balíčků školních jsou vymezeny ve smlouvě, která tvoří přílohu B zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek v nadlimitním režimu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001