2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Installatietechnische werkzaamheden
Beschreibung: Het uitvoeren van installatietechnische werkzaamheden, beheer- en onderhoudswerkzaamheden (planmatige vervangingen, correctieve en periodieke beheer- en onderhoudswerkzaamheden) en vervangingen en verbeteringen aan installaties in het kader van verduurzaming aan diverse soorten vastgoed op basis van de gewenste kwaliteitsstandaard en om zo blijvend te voldoen aan wet- en regelgeving. Veiligheid en duurzaamheid zijn hierbij belangrijk. Opdrachtnemer is zowel verantwoordelijk voor het goed functioneren als het in goede conditie brengen en houden van installatietechnische onderdelen. Opdrachtnemer voert zodanig beheer en onderhoud uit dat deze op het door Vitens gewenste kwaliteitsniveau worden gehouden of gebracht, om klachten van gebruikers, verstoring van de bedrijfsprocessen en uitval van installaties te voorkomen en de veiligheid te garanderen. Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het organiseren en uitvoeren van al het noodzakelijke onderhoud en storingen. Het doel is zo min mogelijke verstoring van het bedrijfsproces waarbij de prestatie-eisen/kwaliteitseisen zoals opgenomen in de SLA’s als ondergrens gelden. Werkzaamheden vinden o.a. plaats in gebouwen welke in gebruik zijn. Dat betekent dat de werkzaamheden in nauw overleg met de gebruikers moet worden ingericht zodat er zo weinig mogelijk overlast ontstaat voor de gebruikers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdoccumenten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Noord
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: Perceel 1 T128671
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Midden
Interne Kennung: T128671 - Perceel 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Zuid
Interne Kennung: T128671 - Perceel 3
143242-2025 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – EA Installatietechnische werkzaamheden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdoccumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Noord
Interne identificatiecode: Perceel 1 T128671
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Midden
Interne identificatiecode: T128671 - Perceel 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Zuid
Interne identificatiecode: T128671 - Perceel 3