143244-2025 - Ergebnis
Tschechien – Informationssysteme und Server – Gymnázium Žatec - konektivita a infrastruktura školy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGymnázium Žatec - konektivita a infrastruktura školy
BeschreibungPředmětem plnění je: • zvýšení bezpečnosti a související modernizace IT infrastruktury školy, • pořízení IT vybavení a koncových prvků. Veřejná zakázka je rozdělena podle § 35 a § 101 zákona na 2 části: 1. část: Realizace konektivity 2. část: Pořízení IT vybavení a koncových prvků
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
LosLOT-0001
TitelRealizace konektivity
BeschreibungPředmětem plnění je zvýšení bezpečnosti a související modernizace IT infrastruktury školy.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelPořízení IT vybavení a koncových prvků
BeschreibungPořízení IT vybavení a koncových prvků
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör