2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vooraankondiging ‘Basisopleiding en bijscholing Officieel Assistent (PM keuring)’
Beschreibung: Middels deze vooraankondiging informeert de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (hierna: NVWA) u over de voorgenomen aanbesteding ‘Basisopleiding tot Officieel Assistent (Post-Mortem (PM) keuring)’. Het doel van deze vooraankondiging is om inzicht te krijgen in welke partijen er geïnteresseerd én in staat zijn om uitvoering te geven aan de Basisopleiding(en) tot Officieel Assistent (PM keuring) ten behoeve van de NVWA. Onder 'documenten' vindt u nadere informatie over (deelname aan) deze vooraankondiging. € 1,3 miljoen
Interne Kennung: 202406169
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Na binnenkomst van de aanmeldingen op deze vooraankondiging zullen er mogelijk vrijblijvende gesprekken worden gevoerd met de geïnteresseerden. De NVWA zal zich daarna beraden op de vervolgprocedure.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Middels deze vooraankondiging informeert de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (hierna: NVWA) u over de voorgenomen aanbesteding ‘Basisopleiding tot Officieel Assistent (Post-Mortem (PM) keuring)’. Het doel van deze vooraankondiging is om inzicht te krijgen in welke partijen er geïnteresseerd én in staat zijn om uitvoering te geven aan de Basisopleiding(en) tot Officieel Assistent (PM keuring) ten behoeve van de NVWA. € 1,3 miljoen
Interne Kennung: 1