See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium GIORiN w okresie 1 czerwca 2024 r. – 31 maja 2025 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium GIORiN w okresie 1 czerwca 2024 r. – 31 maja 2025 r., określonych w Załączniku nr 2 do SWZ, w podziale na 33 części. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Miejsce realizacji usług: zgodnie z Załącznikami nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 291005-2024
Interne Kennung: WIP.261.30.2024.TM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający w dniu 16.03.2024 przesłał do DUUE Wstępne ogłoszenie informacyjne mające na celu skrócenie terminu składania ofert. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane w DUUE w dniu 19.03.2024; Numer publikacji ogłoszenia: 164246-2024; Numer wydania Dz.U. S: 56/2024
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50433000 Eichdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50410000 Reparatur und Wartung von Mess-, Prüf- und Kontrollgeräten
5. Los
Los: LOT-0025
Titel: Część 24 – Autoklawy PN-WSCH sprawdzanie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Obsługa metrologiczna wyposażenia pomiarowego laboratoriów Centralnego Laboratorium GIORiN w okresie 1 czerwca 2024 r. – 31 maja 2025 r., określonych w Załączniku nr 2 do SWZ. 2. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Projektowanych postanowieniach umowy oraz Załączniku nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 3. Miejsce realizacji usług: zgodnie z Załącznikami nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 24 – Autoklawy PN-WSCH sprawdzanie
Los: LOT-0026
Titel: Część 25 – Autoklawy PN-ZACH sprawdzanie
Interne Kennung: Część 25 – Autoklawy PN-ZACH sprawdzanie
Los: LOT-0027
Titel: Część 26 – Autoklawy PD-WSCH sprawdzanie
Interne Kennung: Część 26 – Autoklawy PD-WSCH sprawdzanie
Los: LOT-0028
Titel: Część 27 – Autoklawy PD-ZACH sprawdzanie
Interne Kennung: Część 27 – Autoklawy PD-ZACH sprawdzanie
Los: LOT-0029
Titel: Część 28 – Wirówki PN-WSCH sprawdzanie
Interne Kennung: Część 28 – Wirówki PN-WSCH sprawdzanie
Los: LOT-0030
Titel: Część 29 – Wirówki PD-ZACH sprawdzanie
Interne Kennung: Część 29 – Wirówki PD-ZACH sprawdzanie
Los: LOT-0031
Titel: Część 30 – Wirówki PN-ZACH sprawdzanie
Interne Kennung: Część 30 – Wirówki PN-ZACH sprawdzanie
Los: LOT-0032
Titel: Część 31 – Wirówki PD-WSCH sprawdzanie
Interne Kennung: Część 31 – Wirówki PD-WSCH sprawdzanie
Los: LOT-0033
Titel: Część 32 – Rozkład temperatur
Interne Kennung: Część 32 – Rozkład temperatur
Los: LOT-0034
Titel: Część 33 – Dygestoria przegląd
Interne Kennung: Część 33 – Dygestoria przegląd