2. Verfahren
Verfahren
Titel: Performancetest dienstverlening
Beschreibung: ICTU wil met deze aanbesteding een raamovereenkomst sluiten voor performancetestdienstverlening ter ondersteuning van ICTU-projecten die maatwerksoftware ontwikkelen. De opdrachtnemer levert zowel het beheer van de bestaande performanceteststraat als de uitvoering van periodieke performancetesten. De opdrachtwaarde over de gehele looptijd van de Raamovereenkomst, Inclusief optiejaren is op basis hiervan geraamd tussen de € 320.000,- en € 400.000,- (excl. btw). Aangezien de genoemde projecten bij ICTU schaalbaar zijn hanteert ICTU een maximale waarde van de Raamovereenkomst van € 440.000,- (excl. Btw).
Interne Kennung: TN 569181
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Herzieningsclausule: Met betrekking tot Dienst 4 (zie scope omschrijving) is het mogelijk dat er tijdens de looptijd van de Raamovereenkomst andere projecten deze specifieke dienstverlening nodig hebben. Op dit moment zijn er geen projecten in beeld op basis waarvan van deze herzieningsclausule gebruikt gemaakt zal worden. Er kunnen geen rechten aan ontleend worden. Inzet van deze herzieningsclausule is afhankelijk van de projecten portefeuille van ICTU. Deze potentiële additionele dienstverlening wordt geraamd op maximaal € 100.000,- per jaar en maximaal € 400.000,- voor de totale looptijd van de Raamovereenkomst.