14348-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – 311/PN/2025 Część 1 pozycja 1 Dostawa produktów leczniczych dla UCK
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel311/PN/2025 Część 1 pozycja 1 Dostawa produktów leczniczych dla UCK
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung311/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 pozycja 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1 pozycja 1