See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop en onderhoud van werkkledij
Beschreibung: Raamovereenkomst voor aankoop en onderhoud van werkkledij voor Incovo en Interza. De intercommunale Incovo wenst signalisatie werkkledij en werkkledij aan te kopen voor +/- 60 personen uit de huisvuildienst, +/- 3 personen uit de werkplaats, De mogelijkheid bestaat dat een andere intercommunale Interza signalisatie werkkledij, werkkledij wenst aan te kopen voor +/- 60 personen uit de huisvuildienst, +/- 2 personen uit de werkplaats.
Interne Kennung: PPP1WB-11/5006/YVDP010524
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: YVDP010524_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18113000 Arbeitsbekleidung, 18130000 Spezial-Arbeitskleidung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (Muts en pet) Vereiste opties (Kleding uitgifte kast met minimum 5 compartimenten.)