2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych, wyrobów alkoholowych i bezalkoholowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podzielony został na 17 pakietów: Pakiet nr 1 – Mięso i jego przetwory Pakiet nr 2 – Warzywa Pakiet nr 3 - Mleko i jego przetwory Pakiet nr 4 - Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności Pakiet nr 5 – Owoce Pakiet nr 6 - Przetwory owocowo-warzywne Pakiet nr 7- Ryby Pakiet nr 8 – Pieczywo Pakiet nr 9 – Ciasto Pakiet nr 10 – Lody Pakiet nr 11 – Tłuszcze Pakiet nr 12 – Jajka Pakiet nr 13 – Przyprawy Pakiet nr 14 – Mrożonki Pakiet nr 15 - Mąka i przetwory mączne Pakiet nr 16 – Kiszonki Pakiet nr 17 – Wyroby alkoholowe i bezalkoholowe Wykonawca najpóźniej w dniu otwarcia ofert ma obowiązek do godz. 09.00 / w inne dni od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 13.00/ dostarczyć do magazynu żywnościowego znajdującego się w Komórce Żywienia wskazane próbki przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 97029-2024
Interne Kennung: ZP-1-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse, 15500000 Molkereierzeugnisse, 15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile, 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15555100 Speiseeis, 15430000 Speisefette, 03142500 Eier, 15870000 Würzmittel, 15896000 Tiefkühlprodukte, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15930000 Weine
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Koncentraty spożywcze i dodatki do żywności
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa koncentratów spożywczych i dodatków do żywności. Szczegółowy opis oraz wymagane ilości przedmiotu zamówienia stanowi załącznik do SWZ tj. zał. nr 12
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel