2. Verfahren
Verfahren
Titel: School-, kantoor- en projectinrichting Aventus
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het selecteren en contracteren van één organisatie voor de levering van school- en kantoormeubilair en projectinrichting, met als onderdeel ontwerpen. Tevens maakt de (door)levering van producten en ontwerpen door derden onderdeel uit de te sluiten Raamovereenkomst. De waarde van de Opdracht wordt geschat op maximaal € 2,8 miljoen voor de komende 2 jaar (2026 en 2027). Voor een financiële onderbouwing verwijs ik u naar de offerte aanvraag.
Interne Kennung: 2025-INK-243-SB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: School-, kantoormeubilair en projectinrichting
Beschreibung: Aventus kiest ervoor om deze Opdracht niet in percelen op te delen. De reden hiervoor is dat het essentieel is dat er één integrale en consistente benadering van de inrichting wordt gehanteerd. De komende jaren willen wij een duurzame samenwerkingsrelatie aangaan met een Inschrijver die niet alleen levert en uitvoert, maar ook meedenkt, ons als organisatie begrijpt, onze identiteit aanvoelt, werkt vanuit de visie en huisstijl van Aventus en in staat is om onze behoefte en onderwijskundige visie door te vertalen naar de fysieke leer- en werkomgeving. Een aanvullende overweging is, dat het op dit moment nog onvoldoende duidelijk is welke projecten en inrichtingsvraagstukken zich exact zullen voordoen gedurende de looptijd van de Opdracht. Er is sprake van variabele en deels onbekende/onvoorziene behoeften, waardoor het vooraf opdelen in percelen niet goed mogelijk is. Door te gunnen aan één Inschrijver, creëren we de noodzakelijke flexibiliteit en kunnen we sneller schakelen bij nieuwe projecten, zonder telkens opnieuw een aanbestedingstraject te moeten starten of meerdere partijen op elkaar te moeten afstemmen. Een dergelijke integrale aanpak waarborgt een uniforme uitstraling, continuïteit in ontwerpkeuzes en een efficiënte uitvoering. Een opsplitsing in percelen zou afbreuk doen aan de gewenste samenhang en verhoogt het risico op coördinatieproblemen, stijlbreuken of verschillen in interpretatie van onze (onderwijskundige)visie. Bovendien vraagt onze ambitie om een strategisch partnerschap waarbij de winnende Inschrijver als verlengstuk van onze organisatie fungeert, iets wat moeilijk realiseerbaar is wanneer de Opdracht wordt verdeeld over meerdere partijen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Onderstaande onderdelen worden niet meegenomen in de scope van de Opdracht en maken derhalve geen onderdeel uit van de initiële gunning. Aventus behoudt zich echter het recht voor om gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst deze onderdelen desgewenst (per individueel project/opdracht) alsnog af te nemen, onder de voorwaarden die in de Raamovereenkomst zijn vastgelegd. • Bouwkundige werkzaamheden • Installatietechnische werkzaamheden • Schilderwerken/behang • Signing • Raambekleding • Vloerafwerking • Groenvoorziening/planten • Specialistisch beroepsgericht meubilair in praktijklokalen (zoals kaptafels, werkbanken, tekentafels etc.) • Kantinemeubilair op alle locaties en meubilair behorende bij de cateringverkooppunten (Lemons & Beans en Taste of) op de Laan van de Mensenrechten in Apeldoorn. Het huidige meubilair is eigendom van de gecontracteerde cateraar. • Meubilair in leer-/werkomgeving van de opleiding Horeca, zoals bijv. meubilair in de Brasserie en Hesselbuks. • Meubilair voor thuiswerken
143551-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2025-INK-243-SB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39100000 Meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 79930000 Gespecialiseerd ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: