2. Verfahren
Verfahren
Titel: UPGRADE HYPERTERMICKÉ SOUSTAVY VČETNĚ POZÁRUČNÍHO SERVISU
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je upgrade soustavy pro hypertermickou terapii onkologických pacientů včetně spotřebního materiálu dle technické specifikace a dále pak poskytování záručního, pozáručního a mimozáručního servisu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je upgrade soustavy pro hypertermickou terapii onkologických pacientů včetně spotřebního materiálu dle technické specifikace a dále pak a poskytování záručního, pozáručního a mimozáručního servisu.
Interne Kennung: Z043/2025