2. Verfahren
Verfahren
Titel: Printservice diensten
Beschreibung: Her vervaardigen, verwerken, beschikbaar stellen en bezorgen van digitale en fysieke belastingdocumenten, waar onder aanslagbiljetten, herinneringen, aanmaningen en dwangbevelen en ontzorgen van de HHNK organisatie inzake deze dienstverlening. Het gaat jaarlijks om circa 600.000 aanslagbiljetten, 80.000 herinneringen, 27.000 aanmaningen en circa 17.000 dwangbevelen
Interne Kennung: 25.0934354
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Standaard Europese openbare aanbestedingsprocedure onder de voorwaarden van ARW
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79571000 Postversand
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Printservicebureau diensten
Beschreibung: Het vervaardigen, verwerken, beschikbaar stellen en bezorgen van digitale en fysieke belastingdocumenten, waar onder aanslagbiljetten, herinneringen, aanmaningen en dwangbevelen Jaarlijks gaat het om circa 600.000 aanslagbiljetten, 80.000 herinneringen, 27.000 aanmaningen en 17.000 dwangbevelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na de initiele periode van 4 jaar kunnen er vier optiejaren worden gelicht.