See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych.
Beschreibung: Sukcesywna dostawa materiałów opatrunkowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 40 części określone w SWZ jako pakiety. Dotyczy wszystkich pakietów: Wszystkie produkty muszą być wyrobami medycznymi oraz muszą posiadać właściwe oznakowanie zgodne z art. 10 ust. 11 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG i mieć odpowiednie instrukcje używania w języku polskim.
Vorherige Bekanntmachung: 466048-2025
Interne Kennung: CLO/ZP/17/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 ELASTYCZNY RĘKAW SIATKOWY
Beschreibung: 1. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, minimum podwójnie elastycznej; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na palec. Ilość: 350 sztuk 2. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, minimum podwójnie elastycznej; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na małą kończynę (dłoń, stopa). Ilość: 660 sztuk. 3. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, minimum podwójnie elastycznej; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na dużą kończynę (ręka, noga, mała głowa). Ilość: 1 600 sztuk. 4. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, minimum podwójnie elastycznej; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; bardzo rozciągliwy, po założeniu nie powodujący ucisku; rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na dużą głowę, mały tułów. Ilość: 1 600 sztuk. 5. Elastyczny rękaw siatkowy podtrzymujący opatrunek, wykonany z niestrzępiącej białej przędzy poliamidowej, minimum podwójnie elastycznej; w składzie 70% - 75% poliamidu oraz włókno elastyczne; bardzo rozciągliwy, po założeniu nie powodujący ucisku; rolka długości 25 m po rozciągnięciu. Zastosowanie: na duży tułów, biodra, dół pachowy. Ilość: 960 sztuk.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 GĄBKA HEMOSTATYCZNA
Beschreibung: Gąbka hemostatyczna żelatynowa, sterylna wymiary 70-80 mm x 50 mm x 1 mm. Ilość: 500 sztuk.
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE HYDROWŁÓKNISTE I HYDROKOLOIDOWE; PASTA STOMIJNA
Beschreibung: 1. Sterylny opatrunek chłonny, hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy, wzmocniony przeszyciami; w kontakcie z wydzieliną z rany opatrunek przybiera postać spoistego żelu; na rany bez cech infekcji, z umiarkowanym lub dużym wysiękiem. Rozmiar 10 cm x 10 cm (± 0,5 cm). Ilość: 100 sztuk. 2. Sterylny opatrunek chłonny, hydrowłóknisty; z karboksymetylocelulozy, wzmocniony przeszyciami; w kontakcie z wydzieliną z rany opatrunek przybiera postać spoistego żelu; na rany bez cech infekcji, z umiarkowanym lub dużym wysiękiem. Rozmiar 15 cm x 15 cm (± 1 cm). Ilość: 100 sztuk. 3. Sterylny opatrunek hydrokoloidowy, zapewniający wilgotne środowisko leczenia ran; przylepny, półprzezroczysty; do leczenia ran sączących, z małym lub umiarkowanym wysiękiem. Rozmiar 15 cm x 15 cm (± 1 cm). Ilość: 100 sztuk. 4. Sterylny opatrunek hydrokoloidowy, zapewniający wilgotne środowisko leczenia ran; cienki, przylepny, półprzezroczysty; do leczenia ran powierzchownych, suchych lub z niewielkim wysiękiem. Rozmiar 7,5 cm x 7,5 cm. (± 0,5 cm). Ilość: 300 sztuk. 5. Sterylny opatrunek hydrokoloidowy, zapewniający wilgotne środowisko leczenia ran; cienki, przylepny, półprzezroczysty; do leczenia ran powierzchownych, suchych lub z niewielkim wysiękiem. Rozmiar 15 cm x 15 cm (± 1 cm). Ilość: 200 sztuk. 6. Pasta stomijna uszczelniająca; wykonana z materiału hydrokoloidowego, z którego wykonane są płytki stomijne oraz przylepce sprzętu stomijnego; o działaniu uszczelniającym, ochronnym, gojącym, wypełniającym. Opakowanie 60 g (± 5 g). Ilość: 100 sztuk.
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 OPATRUNEK SPECJALISTYCZNY, HYDROŻEL
Beschreibung: Sterylny przezroczysty hydrożel, zawierający zmodyfikowany polimer karboksymetylocelulozy; do bezbolesnego oczyszczania rany; w formie aplikatora umożliwiającego łatwe nanoszenie żelu na rany trudno dostępne. Dozownik 15 g. Ilość: 600 sztuk.
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37 MAŚĆ Z WYCIĄGIEM Z ŻYWICY
Beschreibung: Maść 10% przyspieszająca gojenie się ran, na bazie wyciągu z żywicy świerku norweskiego; nie zawierająca antybiotyku, nie wywołująca odporności; do leczenia ran zakażonych i niezakażonych; wyrób medyczny. Opakowanie 15 g. Ilość: 100 sztuk.
Interne Kennung: 37