See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor software voor beheer, reservatie en uitleen van materialen binnen de deelnemende hogescholen
Beschreibung: Raamovereenkomst voor software voor beheer, reservatie en uitleen van materialen binnen de deelnemende hogescholen
Interne Kennung: PPP0CW-1463/6042/VIV2025/050
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VIV2025/050_1