2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dopravní technika pro krizové situace
Beschreibung: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky je dodávka dopravní techniky pro krizové situace v rámci projektu s názvem "KŘP Khk - Dopravní technika pro krizové situace" s registračním číslem CZ.06.02.01/00/22_017/0002826, který je spolufinancován z IROP EU, realizovaný v rámci 17. výzvy IROP EU s názvem: INTEGROVANÝ ZÁCHRANNÝ SYSTÉM - PČR A HZS ČR, specifického cíle 2.1. VZ je rozdělena v souladu s §101 ZZVZ na tři části.
Interne Kennung: KRPH-24379/ČJ-2024-0500NE-VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121000 Busse, 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform, 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen, 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ - Dodávka autobusu
Beschreibung: Předmětem 1. části VZ je dodávka jednoho kusu autobusu dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu kupní smlouvy, ve které jsou uvedeny požadavky zadavatele.
Interne Kennung: KRPH-74003/ČJ-2024-0500NE-VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121000 Busse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ - dodávka nákladního automobilu nosiče kontejneru vč. plošiny pro odtah vozidel a přívěsu
Beschreibung: Předmětem 2. části VZ je dodávka nákladního automobilu nosiče kontejneru vč. plošiny pro odtah vozidel a přívěsu dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu kupní smlouvy, ve které jsou uvedeny požadavky zadavatele.
Interne Kennung: KRPH-74004/ČJ-2024-0500NE-VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger, 34134000 Pritschen- und Kipplastwagen
Los: LOT-0003
Titel: 3. část VZ - dodávka nákladního skříňového vozidla s hydraulickou plošinou
Beschreibung: Předmětem 3. části VZ je dodávka nákladního skříňového vozidla s hydraulickou plošinou dle technické specifikace uvedené v příloze č. 1 návrhu kupní smlouvy, ve které jsou uvedeny požadavky zadavatele.
Interne Kennung: KRPH-74005/ČJ-2024-0500NE-VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142100 Lastwagen mit Hebeplattform
Beschreibung der Optionen: viz kupní smlouva