143710-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Gase – Rámcová dohoda na dodávky technických a kalibračních plynů pro CEET
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky technických a kalibračních plynů pro CEET
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávku technických a kalibračních plynů včetně příslušenství a souvisejících služeb.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungS8008/23-9390