2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kampania informacyjno – promocyjna Małopolskiego Systemu Informacji Medycznej (MSIM)”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu kampanii informacyjno-promocyjnej Małopolskiego Systemu Informacji Medycznej (MSIM) tj. usługi polegającej na opracowaniu koncepcji kreatywnej, przygotowaniu elementów kampanii oraz publikacji i emisji w mediach. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie produkcji i emisji filmu wideo o długości od 25 do 30 sek. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w dwóch etapach i obejmuje: I. Pierwszy etap: Przygotowanie kampanii informacyjno-promocyjnej Platformy MSIM, obejmujący następujące elementy: 1) przygotowanie koncepcji kreatywnej, 2) prace projektowe i produkcyjne - stworzenie wszystkich projektów i materiałów na potrzeby kampanii, to jest: a) spot radiowy do 30 sek., b) ulotki, broszury, plakat wraz z drukiem i dostarczeniem pod 40 adresów na terenie Małopolski, c) artykuły sponsorowane (min. 3 szt.), d) baner internetowy (min. 1 szt.) statyczny /animowany. UWAGA: Zaoferowanie przez Wykonawcę lepszych warunków w zakresie produktów, wymaganych w pkt od a do d stanowi kryterium oceny ofert, zgodnie z opisem w rozdz. XXII. II. Drugi etap: Realizacja kampanii informacyjno-promocyjnej Platformy MSIM, w tym zakup mediów, obejmujący następujący elementy: 1) przeprowadzenie kampanii w mediach oraz dystrybucja do wyznaczonych miejsc, 2) sporządzenie raportu z kampanii. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w SOPZ (załącznik nr 8 do SWZ) oraz w projekcie umowy (załącznik nr 9 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 377603-2024
Interne Kennung: IS.I.272.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przygotowaniu i przeprowadzeniu kampanii informacyjno-promocyjnej Małopolskiego Systemu Informacji Medycznej (MSIM) tj usługi polegającej na opracowaniu koncepcji kreatywnej, przygotowaniu elementów kampanii oraz publikacji ich i emisji w mediach. Przedmiot zamówienia realizowany będzie w dwóch etapach i obejmuje: A. Pierwszy etap: Przygotowanie kampanii informacyjno-promocyjnej Platformy MSIM, obejmujący następujące elementy: 1) przygotowanie koncepcji kreatywnej, 2) prace projektowe i produkcyjne - stworzenie wszystkich projektów i materiałów na potrzeby kampanii, to jest: a) spot radiowy do 30 sek., b) ulotki, broszury, plakaty wraz z drukiem i dostarczeniem pod 40 adresów na terenie Małopolski, c) reklama prasowa wizerunkowa i artykuły sponsorowane (3 szt.), d) baner internetowy (1 szt.) statyczny lub animowany. B. Drugi etap: Realizacja kampanii informacyjno-promocyjnej Platformy MSIM, w tym zakup mediów, obejmujący następujący elementy: 1) przeprowadzenie kampanii w mediach oraz dystrybucja do wyznaczonych miejsc, 2) sporządzenie raportu z kampanii. Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie produkcji i emisji filmu wideo o długości od 25 do 30 sek.
Interne Kennung: IS-I.272.1.2024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje prawo opcji w zakresie produkcji i emisji filmu wideo o długości od 25 do 30 sek. Uruchomienie przez Zamawiającego prawa opcji może nastąpić do czasu zakończenia realizacji Etapu I. Informacje dotyczące prawa opcji zostały szczegółowo przedstawione w SOPZ (zał. nr 8 do SWZ): w części pn.”Prawo opcji – Etap I” oraz w części pn. „Prawo opcji – Etap II”.