See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Kańczuga w roku 2025”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Kańczuga w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia ( Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach)
Interne Kennung: SA.270.2.12.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 90922000 Schädlingsbekämpfung, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Leśnictwo Lipnik - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Lipnik w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 1 Leśnictwo Lipnik - pozyskanie i zrywka drewna
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 3 Leśnictwo Tarnawka - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Tarnawka w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 3 Leśnictwo Tarnawka - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 4 Leśnictwo Hadle - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Hadle w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 4 Leśnictwo Hadle - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 5 Leśnictwo Rączyna - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Rączyna w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 5 Leśnictwo Rączyna - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 6 Leśnictwo Szklary - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Szklary w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 6 Leśnictwo Szklary - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 7 Leśnictwo Roźwienica - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Roźwienica w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 7 Leśnictwo Roźwienica - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 9 Leśnictwo Węgierka - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Węgierka w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 9 Leśnictwo Węgierka - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 11 Leśnictwo Borowiec - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Borowiec w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 11 Leśnictwo Borowiec - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 12 Leśnictwo Kramarzówka - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Kramarzówka w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 12 Leśnictwo Kramarzówka - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 13 Leśnictwo Śliwnica - pozyskanie i zrywka drewna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Leśnictwa Śliwnica w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 13 Leśnictwo Śliwnica - pozyskanie i zrywka drewna
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 1A Leśnictwo Lipnik - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Lipnik w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 1A Leśnictwo Lipnik - zagospodarowanie lasu
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 3A Leśnictwo Tarnawka - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Tarnawka w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 3A Leśnictwo Tarnawka - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 4A Leśnictwo Hadle - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Hadle w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 4A Leśnictwo Hadle - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 5A Leśnictwo Rączyna - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Rączyna w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 5A Leśnictwo Rączyna - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 6A Leśnictwo Szklary - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Szklary w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 6A Leśnictwo Szklary - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 7A Leśnictwo Roźwienica - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Roźwienica w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 7A Leśnictwo Roźwienica - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 9A Leśnictwo Węgierka - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Węgierka w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 9A Leśnictwo Węgierka - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 11A Leśnictwo Borowiec - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Borowiec w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 11A Leśnictwo Borowiec - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 12A Leśnictwo Kramarzówka - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Kramarzówka w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 12A Leśnictwo Kramarzówka - zagospodarowanie lasu
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 13A Leśnictwo Śliwnica - zagospodarowanie lasu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, do wykonania na terenie Leśnictwa Śliwnica w 2025 roku.
Interne Kennung: Pakiet 13A Leśnictwo Śliwnica - zagospodarowanie lasu