143835-2026 - Ergebnis
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – „Odbiór odpadów komunalnych w systemie selektywnym (z podziałem na frakcje) w tym również odpadów pochodzenia zwierzęcego z nieruchomości niezamieszkałych – Posterunek Policji w Tryńczy - woj. podkarpackie”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbiór odpadów komunalnych w systemie selektywnym (z podziałem na frakcje) w tym również odpadów pochodzenia zwierzęcego z nieruchomości niezamieszkałych – Posterunek Policji w Tryńczy - woj. podkarpackie”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są usługi wywozu odpadów komunalnych stałych z terenów użytkowanych przez Posterunek Policji w Tryńczy 2.Wykonawca zobowiązany jest do odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych w tym odchodów zwierzęcych (psy służbowe) wytworzonych w systemie selektywnym ( w podziale na frakcje) w obrębie nieruchomości, na której zlokalizowany jest obiekt oraz bezpłatnego udostępnienia kontenerów, pojemnika/pojemników i worków przystosowanych do składowania odpadów komunalnych na rzecz Zamawiającego. 3.Adres miejsca odbioru odpadów komunalnych oraz miesięczną szacowana ilość wytwarzanych odpadów komunalnych w m 3 zawarte są w Opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungZP/82/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0003
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych - Posterunek Policji w Tryńczy