143879-2025 - Wettbewerb
Polen – Dieselöl – Dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy oleju napędowego w ilości 1 450 000 litrów i benzyny bezołowiowej 95 w ilości 20 000 litrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku 2 do SWZ.
Interne Kennung: 3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający zdecydował się na skrócenie terminu na składanie ofert w związku z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy oleju napędowego w ilości 1 450 000 litrów i benzyny bezołowiowej 95 w ilości 20 000 litrów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku 2.