See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Profylaksebekendtgørelse
Beschreibung: Aftalen er et tillæg om ændring af aftale om udvikling og levering af digital bookingportal samt forenings- og anlægsregister inkl. hosting, drift, support og vedligeholdelse, der er indgået efter forudgående udbud ved udbudsbekendtgørelse 2023/S 041-120187. Ændringen har til formål at modernisere løsningens bookingmotor, så brugere kan: Booke lokaler og ressourcer i faste tidsintervaller og over midnat Håndtere og redigere bookinger mere fleksibelt Anvende et forbedret og mere intuitivt kalendersystem
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 1 195 Stunden