See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Správce stavby – Sdílený muzejní depozitář Benešov
Beschreibung: Služby spojené se zastupováním zadavatele při jednání se zhotovitelem a dalšími osobami a subjekty zúčastněnými na přípravě a realizaci stavby – akce „Sdílený muzejní depozitář Benešov“ (dále také „Stavba“ a/nebo „Dílo“). Dodavatel jakožto příkazce je generálním zmocněncem zadavatele pro jednání ve věci přípravy a realizace Stavby. Příkazce v rámci své činnosti zajišťuje také výkon technického dozoru stavebníka (TDS) a koordinátora BOZP. Příkazce je povinen dbát na řádné plnění smlouvy o dílo, která bude uzavřena mezi zadavatelem a zhotovitelem Stavby (dále také „Smlouva o dílo“), s vynaložením veškeré odborné péče a v souladu s obecně závaznými právními předpisy. Cílem poskytnutí služeb dodavatele je administrativní, řídící a technická správa Smlouvy o dílo, průběžná kontrola projektových prací zhotovitele Stavby a kontrola realizace stavebních prací jménem zadavatele jakožto objednatele během etapy předcházející vlastní realizaci Stavby a etap během realizace Stavby, dále provádění povinností a pravomocí jemu ustanovených a definovaných Smlouvou o dílo. Cílem služby dodavatele je dále zabezpečit, že projektové práce a podle nich zhotovené Dílo budou v souladu so Smlouvou o Dílo v požadované kvalitě, v rámci přijaté smluvní částky Díla a bez prodloužení doby pro dokončení Díla.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322100 Baukostenberechnung im Tief- und Hochbau, 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit, 71315210 Beratung in der Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 058-28/2024