See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Energieprestatiecertificaten II
Beschreibung: Via deze Raamovereenkomst wil veb de opmaak van energieprestatiecertificaten voor residentiële eenheden, niet-residentiële eenheden, kleine niet-residentiële eenheden en de gemeenschappelijke delen van een appartementsgebouw voor patrimonia in eigendom of beheerd door de Opdrachtgevers faciliteren.
Interne Kennung: VEB_EE_2026_0_051
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VEB_EE_2026_0_051_Raamovereenkomst Energieprestatiecertificaten II
Interne Kennung: 1