See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych”
Beschreibung: Dostawa jednorazowych oraz wielorazowych wyrobów medycznych, nici chirurgicznych, materiałów szewnych, materiałów opatrunkowych i obłożeń operacyjnych
Vorherige Bekanntmachung: 750344-2025
Interne Kennung: ZP/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4,Zamawiający informuje, iż skraca termin składania ofert do 30 dni ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: nd
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0016
Titel: 49
Beschreibung: jednorazówka
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0017
Titel: 71
Interne Kennung: 71
Los: LOT-0018
Titel: 87
Interne Kennung: 87
Los: LOT-0019
Titel: 153
Interne Kennung: 153
Los: LOT-0020
Titel: 165
Interne Kennung: 165
Los: LOT-0021
Titel: 169
Interne Kennung: 169
Los: LOT-0022
Titel: 80
Interne Kennung: 80
Los: LOT-0023
Titel: 81
Interne Kennung: 81
Los: LOT-0024
Titel: 222
Interne Kennung: 222
Los: LOT-0025
Titel: 221
Interne Kennung: 221